KONST / Litografier / Färglitografi 15232008
*
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/1 20:51:11
1
500 kr
6/2 20:47:01
2
600 kr
20/2 13:00:20
3
Vinnande bud
20/2 17:32:16
4
1.300 kr
20/2 17:32:16
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
20 feb
Stockholm
På Tema Stockholm den 20 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...
Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50
-
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
Läs mer om Stockholm
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/1 20:51:11 | 1 | 500 kr |
6/2 20:47:01 | 2 | 600 kr |
20/2 13:00:20 | 3 | Vinnande bud |
20/2 17:32:16 | 4 | 1.300 kr |
20/2 17:32:16 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
20 feb
Stockholm
PÃ¥ Tema Stockholm den 20 februari har vi samlat konst av Slas Stig Claesson, Svenolov Ehrén, Caroline Grinda Christensen, Oscar Hernandez Soriano, Berndt-Rune Jäverbrant, Slava Kliuchnikov, Christina ...Läs mer om Stockholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:50 -
4019 Färglitografi
Ola Billgren (1940-2001), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:27